04 Marzec 2021
Nasze kierunki w roku szkolnym 2020/21

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Zdalne nauczanie - informacja dla uczniów i rodziców
Zdalne nauczanie - informacja dla uczniów i rodziców

Drodzy rodzice i uczniowie. W związku z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 od środy 25 marca 2020 r obowiązują następujące zasady nauczania zdalnego:

 

  • Od środy 25.03.2020 nauczyciele będą się kontaktować z uczniami i rodzicami przez wiadomości (maile) przesyłane za pomocą dziennika elektronicznego UONET+ firmy Vulcan, co pozwala m.in. na rejestrację faktu odebrania wiadomości przez ucznia lub rodzica.
  • Materiały wysyłane uczniom mogą zawierać takie informacje jak temat, notatka, ćwiczenia do samodzielnego wykonania, multimedia itp.
  • Będą one przesyłane przez nauczycieli codziennie zgodnie z rozkładem lekcji obowiązującym dotychczas. W przypadku kilku lekcji z jednego przedmiotu nauczyciel może przesyłać uczniom tylko jedną informację dotyczącą kilku lekcji.
  • W sytuacji gdy uczeń nie będzie odbierał wiadomości przesyłanych przez nauczycieli i wykonywał ocenianych zadań będziemy o tym fakcie informować rodziców. Na prośbę rodzica możemy przesyłać materiały od nauczycieli również na jego adres mailowy.
  • Przesyłane materiały dotyczyć będą zarówno pracy z komputerem (internetem) jak również pracy z podręcznikiem tak, aby uczeń nie był przeciążony pracą przy samym tylko komputerze.
  • Nauczyciele będą przekazywać uczniom termin i formę zaliczenia danego materiału (np. prezentacja, referat, notatka, testy online, zadania domowe, materiały i prace wykonane przez uczniów). Informacja ta będzie zawarta w materiałach dotyczących lekcji.
  • Oprócz powyższej formy nauczania i sprawdzania wiedzy nauczyciel z każdą klasą  (grupą) indywidualnie ustala formy i terminy konsultacji (poprzez telefon, mail, komunikatory itp.)

 

Utrudnienia i problemy związane z nauczaniem zdalnym prosimy zgłaszać wychowawcom.

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia