08 Marzec 2021
Nasze kierunki w roku szkolnym 2020/21

Powiększ zdjęcie


Nawigacja
Strona główna

O zespole szkół

Patron szkoły
Deklaracja dostępności

ZSUiS - opisy zawodów

REKRUTACJA

Programy szkolne

Szkolne informacje

KURSY CKZ

Plan rozwoju ZSUiS

Z życia szkoły

OFERTA PRAKTYK

Informacje dla rodziców

PLAN LEKCJI

Wykaz podręczników na rok szkolny 2020/2021

Egzamin maturalny i zawodowy 2021

ZDALNE NAUCZANIE

Sukcesy uczniów

Zastępstwa

RODO


Do pobrania

Biblioteka

Pedagog

Kontakt

Galeria zdjęć

Szukaj

Inne strony

Wiadomości archiwalne

Dla nauczycieli

Informacje dla absolwentów
Pogoda
Wyniki konkursu KREATOR ROKU szk. 2019/20
Wyniki konkursu KREATOR ROKU szk. 2019/20

     II międzyszkolny Konkurs „Kreator Roku”, którego motywem przewodnim był „Współczesny vintage” został rozstrzygnięty. Był on skierowany do tych  uczniów szkół podstawowych powiatu jasielskiego oraz ZSUiS w Jaśle, którzy interesują się modą, stylizacją wizerunku lub nowymi trendami w dziedzinach żywieniowych. Jego głównym celem było promowanie w naszym środowisku szkolnictwa zawodowego branży usługowej i spożywczej poprzez inspirowanie młodzieży do aktywnego, twórczego działania i realizowania własnych projektów.

     Do konkursu zgłoszono 30 projektów. Wszystkie prace, jak podkreślają członkowie Komisji konkursowej, były ciekawe i różnorodne, a ich przygotowanie wymagało niejednokrotnie od autorów znacznego zaangażowania i kreatywności. Duże znaczenie dla oceniających miała pomysłowość i samodzielność wykonania pracy oraz estetyka jej zaprezentowania.

Akcja Świąteczny Dar
Akcja Świąteczny Dar

     W grudniu 2019 r. w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna - Świąteczny Dar. Włączyli się do niej nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy i wychowankowie bursy międzyszkolnej.

     Za zebrane pieniądze zakupiono niezbędne artykuły i drobne prezenty, które dostarczono przed świętami dwóm rodzinom. Mamy nadzieję, że nasz wspólny dar sprawił wiele radości oraz  przyczynił się do przeżywania tego świątecznego czasu w wyjątkowej atmosferze.  

Uczennica ZSUiS laureatem konkursu fotograficznego
Uczennica ZSUiS laureatem konkursu fotograficznego

     Dnia 29.11.2019r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Krajobrazy dorzecza Wisłoki” organizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki. Celem konkursu było zaprezentowanie na fotografiach piękna obszaru dorzecza Wisłoki  i ciekawych miejsc przyrodniczych tego obszaru, zachęcenie do zainteresowania się środowiskiem przyrodniczym, przyczynienie się do kształtowania postaw proekologicznych, popularyzacji i promocji walorów przyrodniczych, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, rozwijanie artystycznego spojrzenia na otaczającą przyrodę, popularyzacja walorów turystycznych dorzecza Wisłoki oraz popularyzacja wiedzy o Związku Gmin Dorzecza Wisłoki.

     Uczennica klasy 1 Pa - Maria Passowicz, została nagrodzona jako laureat na szczeblu gminnym w kategorii „szkoły podstawowe i ponadpodstawowe”.

Świąteczne akcje
Świąteczne akcje

Zapraszamy całą społeczność naszej szkoły do włączenia się w świąteczne akcje. Więcej informacji znajdziemy w ogłoszeniach (linki poniżej).

Serdecznie zapraszamy!

opiekunowie wolontariatu, dyrekcja i grono pedagogiczne

Wyniki szkolnego konkursu ekologicznego
Wyniki szkolnego konkursu ekologicznego

     W dniu 25.11 rozstrzygnięty został szkolny konkurs ekologiczny. O jego rezultatach zadecydowały wyniki uzyskane przez poszczególnych uczestników z testu z wiadomości ekologicznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Dominika Ulaszek z klasy 3 Tfs

II miejsce – Michał Samborski z klasy 1 Pts

III miejsce ex aequo – Łukasz Sikora z kl. 1 Pts i Wiktoria Maguda z kl. 1 Ptf

Karolina Telma z kl. 2 Ts i Magdalena Rodak z kl. 1 Ptf uzyskały wyróżnienia.

GRATULACJE!

 

II Międzyszkolny Konkurs KREATOR ROKU 2020
II Międzyszkolny Konkurs KREATOR ROKU 2020

Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

 

ogłasza

 

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS 

 

„KREATOR ROKU 2020” 

 

Obrazy newsów: kreator_roku_20.jpg

 

 

regulamin konkursu                         zgłoszenie na konkurs

 

 

Konkurs kierowany jest do wszystkich chętnych uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych powiatu jasielskiego oraz ZSUiS w Jaśle, interesujących się modą, stylizacją wizerunku lub nowymi trendami w dziedzinach żywieniowych. Honorowy patronat nad Konkursem objęło Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie.

Najżyczliwsi w ZSUiS
Najżyczliwsi w ZSUiS

„Bycie miłym, empatycznym, okazywanie dobra i życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.”

 

Najżyczliwsi w ZSUiS

 

     Międzynarodowy Dzień Życzliwości obchodzony na całym świecie 21 listopada jest wyrazem przeciwstawiania się agresji i konfliktom wśród ludzi, ma na celu promować dobro, oraz postawy wzajemnej pomocy, życzliwości i przyjacielskiego nastawienia do innych. To święto stało się okazją dla Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle do zachęcenia jasielskich szkół aby zorganizowały wśród swoich społeczności plebiscytu - „Życzliwy 2019”,  polegającego na wyłonieniu wśród uczniów i nauczycieli danej placówki, osób cieszących się m.in. empatią i serdecznością.

11 listopada święto odrodzenia niepodległej Polski
11 listopada święto odrodzenia  niepodległej Polski

     W dniu 8 listopada 2019 r. młodzież naszej szkoły zebrała się  w sali gimnastycznej i o godzinie 11,11  uroczyście odśpiewała hymn Polski. Następnie wysłuchali części artystycznej przygotowanej przez uczniów kl III ts, IV tfm, i klas I pod kierunkiem mgr. Ewy Rączki.

 

Zajęcia w Magurskim Parku Narodowym
Zajęcia w Magurskim Parku Narodowym

    Magurski Park Narodowy jest miejscem dla każdego. Położony w strefie przejściowej między Karpatami Wschodnimi a Zachodnimi obejmuje swoim zasięgiem unikalny i charakterystyczny teren Beskidu Niskiego z porastającą go Puszczą Karpacką. Park zachęca do odwiedzania i inspiruje przez cały rok. W bogatej ofercie Ośrodka Edukacyjnego w Krempnej są zajęcia i warsztaty, z których nasza szkoła korzysta od lat.

e-dziennik UONET+
BIP i ePUAP
progeCAD
progeCAD.pl banner
Losowa fotografia